KOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 22 UHLSPORT  - neonowy czerwony/granatowy - przódKOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 22 UHLSPORT  - neonowy czerwony/granatowy - przód
KOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 22 UHLSPORT  - neonowy czerwony/granatowy - przód
KOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 22 UHLSPORT  - neonowy czerwony/granatowy - przód
Rozmiar/kolor:
Już od:
138,00PLN
Ilość: szt
Producent:
Udostępnij:

UHLSPORT KOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 22 NEONOWY CZERWONY GRANATOWY

Uhlsport to światowej sławy producent odzieży przeznaczonej do gry w piłkę nożną. Marka zaprojektowała również stroje dla bramkarzy – w tym koszulki bramkarskie z kolekcji Stream 22. Zastosowanie najnowszych technologii, wysokiej jakości materiału i intensywnej kolorystyki wyróżniającej bramkarza na boisku wpływa na to, że koszulki bramkarskie Uhlsport są chętnie kupowane!

KOSZULKI BRAMKARSKIE UHLSPORT KOLEKCJA STREAM 22

Prezentowana koszulka wykonana została w 100% z wysokiej jakości poliestru. Jest to materiał szybkoschnący, odprowadzający wilgoć. Dzięki temu na koszulce nie będą odznaczać się plamy potu, co pozwoli zachować bramkarzowi najwyższy komfort nawet podczas intensywnego meczu. Dodatkowo poliester charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością, co czyni ten materiał odpowiedni dla bramkarza. Koszulki bramkarskie Uhlsport kolekcja Stream 22 odznaczają się wysoką jakością i starannością wykonania, z pewnością posłużą przez kilka sezonów!

OCHRANIACZE NA ŁOKCIACH

Uhlsport Koszulka Bramkarska Stream 22 Neonowy Czerwony Granatowy posiada wytłaczane ochraniacze na łokciach, które zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas interwencji bramkarskich i skutecznie chronią bramkarza przed kontuzjami.Cechy:

- lamówka Stream 22

- elastyczne wstawki na rękawach

- wytłaczane ochraniacze łokcia

- nadruk uhlsport na klatce piersiowej

Kolor:

neonowy czerwony/granatowy

Materiał:

100% poliester


Polecamy również rękawice bramkarskie Uhlsport.