SPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przódSPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przódSPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przódSPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przód
SPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przód
SPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przód
SPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przód
SPODENKI MECZOWE PRIME KEMPA - czerwony - przód
Rozmiar/kolor:
Już od:
99,00PLN
Producent:
Jednostka miary:szt.
Udostępnij:

SPODENKI DO GRY W PIŁKĘ RĘCZNĄ MĘSKIE CZERWONE

Spodenki sportowe to nieodzowny element garderoby zawodnika, uczestnika dyscyplin sportowych. Ich przeznaczeniem jest zapewnienie użytkownikowi najwyższego komfortu podczas intensywnego treningu, czy meczu. Ważny jest wybór spodenek meczowych dostosowanych do konkretnej dyscypliny sportowej. Taką możliwość oferuje wszystkim graczom marka Kempa, znany na całym świecie producent odzieży i akcesoriów do piłki ręcznej!

SPODENKI SPORTOWE KEMPA KOLEKCJA PRIME

Przedstawiamy Państwu spodenki do piłki ręcznej męskie Kempa Prime w kolorze czerwonym. Spodenki posiadają gumkę w pasie oraz dodatkowe zabezpieczenie przed zsunięciem się w postaci sznurów do zawiązania. Szew boczny spodenek został przesunięty do przodu, tylne szwy są odszyte po wewnętrznej stronie, a praktyczne rozcięcia na dole nogawek ułatwiają nawet gwałtowne ruchy zawodnika. W dolnej części nogawki umieszczono logo marki w technologii 3D oraz inicjał pierwszej litery K.

IDEALNE NA CIEPŁE DNI

Spodenki sportowe Kempa kolekcja Prime nie posiadają podszewki, co zwiększa komfort w grze. Dodatkowo zostały wykonane w 100% z poliestru – lekkiego, elastycznego i dobrze odprowadzającego wilgoć materiału. Kempa Prime męskie spodenki meczowe są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, ten model jest w barwie czerwonej. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału ze szczególną dbałością o najdrobniejsze detale. Z pewnością spełnią wymagania każdego zawodnika!Cechy:

- sznurki w pasie

- bez wewnętrznej podszewki

- boczny szew przesunięty do przodu

- z tyłu wewnętrzne szwy

- rozcięcie na dole nogawki

- elastyczne nadruki 3D Kempa i logo K

Kolor:

czerwony

Materiał:

100% poliester

Polecamy również piłki Kempa oraz tekstylia Kempa.