WALIZKA NA KÓŁKACH PREMIUM KEMPA
Rozmiar/kolor:
Już od:
636,71PLN
Ilość: szt
Producent:
Jednostka miary:szt.
Udostępnij:

WALIZKA NA KÓŁKACH PREMIUM KEMPA

Walizka na kółkach Premium Kempa to doskonale zaprojektowane rozwiązanie na podróż, które z całą pewnością świetnie sprawdzi się w czasie sportowych wyjazdów na zawody czy obóz. Czarna walizka wykonana została z myślą o komforcie użytkowników i maksymalnej trwałości, dzięki dużej uniwersalności sprawdzi się także na wycieczkach czy wyjazdach wakacyjnych.

DOBRY PROJEKT DLA WYGODY UŻYTKOWNIKÓW

Kempa walizka premium na kółkach została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkującym ją zawodnikom możliwie jak największej wygody. Główny otwór walizki posiada zamek w kształcie litery „U”, dzięki czemu możliwy jest łatwy i szybki dostęp do umieszczonych wewnątrz przedmiotów. Wnętrze zostało podzielone na komory różnej wielkości zamykane suwakiem, dzięki czemu łatwo można utrzymać porządek w spakowanych rzeczach.

JAKOŚĆ WYKONANIA GWARANCJĄ TRWAŁOŚCI

Czarna walizka podróżna Kempa została wykonana z wysokiej jakości brezentu i odpornego na uszkodzenia poliestru, dzięki czemu jest ona trwała i niepodatna na uszkodzenia fizyczne. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością, zarówno pod względem użytych materiałów, jak i wykonania. Walizka dostępna jest w trzech różnych rozmiarach: 35, 80 i 100 litrów.


Cechy:

- otwarcie w kształcie litery "U" przy pomocy dwustronnego zamka

- wzmocnione kółka

- aluminiowa rączka wysuwana teleskopowo

- duża główna przegroda z dodatkowymi, elastycznymi, skrzyżowanymi taśmami z przyciskiem blokady

- wewnętrzna siateczkowa przegroda na zamek

- osobne przegrody na zamek

- wzmacniany uchwyt

- wysokiej jakości nadruki

Kolor:

czarny

Materiał:

93,5% brezent, 6,5% poliester

Rozmiar:

  Wymiary Pojemność
S 50 x 20 x 35 cm 35 L
M 61 x 32 x 42 cm 80 L
L 76 x 33 x 41 cm 100 L