AKCESORIA DO SIATKÓWKI

AKCESORIA DO SIATKÓWKI – STWÓRZ DOPRACOWANE W KAŻDYM DETALU BOISKO SIATKARSKIE

Chcesz, aby podczas meczu i treningu wszystko na boisku siatkarskim działało jak w zegarku? Świetnie to rozumiemy, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mogli kupić u nas szeroki wachlarz akcesoriów do siatkówki. To gadżety i sprzęty, które przydadzą się zarówno na boisku, jak i na zapleczu sportowym. Znajdziesz u nas akcesoria do siatkówki niezbędne w czasie treningów, oficjalnych turniejów oraz podczas zajęć wychowania fizycznego w szkole. Sprawdź, co mamy do zaoferowania i kompleksowo wyposaż boisko i zaplecze siatkarskie!

POZNAJ AKCESORIA DO SIATKÓWKI, BEZ KTÓRYCH TRUDNO SIĘ OBEJŚĆ NA BOISKU

Od czego zaczyna się udany trening i rozgrywka siatkarska? Od dobrze przygotowanego boiska. Jeśli chcesz wyposażyć je od A do Z, to jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy:

akcesoria niezbędne do przygotowania boiska do meczu – antenki jednoczęściowe z pokrowcem zapinanym na rzep lub wiązanym oraz same pokrowce, a także przymiar do mierzenia wysokości siatki i linki: kewlarową i stalową;

akcesoria siatkarskie na meczesygnalizatory i tabliczki informujące o zmianie zawodników;

akcesoria na boiska i sale treningowe – są to np. wózki i regały na piłki. Znajdziesz u nas również uchwyty na siatki, które pomagają zapobiec jej plątaniu się;

akcesoria dla trenerów siatkówki – oferujemy tablice taktyczne, które ułatwiają przedstawienie zawodnikom strategii gry.

SZUKASZ SOLIDNIE WYKONANYCH AKCESORIÓW DO SIATKÓWKI? ZNAJDZIESZ JE W NASZYM SKLEPIE!

Oferujemy akcesoria siatkarskie zgodne z normą FIVB, które będą wykorzystywane przez długie lata podczas treningów i zawodów. Kupisz u nas m.in. wózki na piłki z solidnych rurek stalowych oraz wózki na słupki – z profili ze stali malowanej proszkowo. Zamówisz u nas również taśmy ze specjalnego plastyfikowanego PVC odpornego na działanie środków czyszczących, ścieranie oraz starzenie.

Stwórz salę treningową lub boisko siatkarskie z prawdziwego zdarzenia – wybierz akcesoria do siatkówki z naszej oferty!
15PLN 11518PLN