GIMNASTYKA

SPRZĘT DO GIMNASTYKI – NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ I PROFESJONALNY OBIEKT SPORTOWY

Trening siły mięśni, ćwiczenia rozciągające, doskonalące skoczność, poczucie równowagi i formę – to wszystko zapewnia uprawianie gimnastyki. Znajdziesz u nas przyrządy i sprzęt gimnastyczny, którego nie może zabraknąć w żadnej szkolnej sali sportowej oraz na obiekcie dla zawodowych sportowców. Sprawdź naszą ofertę, na którą składają się zarówno produkty przeznaczone do treningów, jak i takie stworzone z myślą o turniejach.

PRZYRZĄDY GIMNASTYCZNE DLA SZKÓŁ I NIE TYLKO – POZNAJ NASZ BOGATY ASORTYMENT

Nasza oferta jest skierowana do szkół, klubów sportowych oraz do wszystkich tych, którzy chcą stworzyć bezpieczne i wygodne miejsce do ćwiczeń. Oferowany przez nas sprzęt gimnastyczny to m.in.:

• drabinki – znajdziesz u nas modele podwójne, poczwórne i wielofunkcyjne – ze szczeblami z drewna bukowego, drewnianymi obręczami oraz akcesoriami dla dzieci. To doskonałe wyposażenie nie tylko do sal w klubach sportowych, ale też do takich, w których uprawia się np. gimnastykę korekcyjną;skrzynie gimnastyczne – tradycyjne i szczeblowe;


materace – o różnych wymiarach, przeznaczone do montażu na drabinkach oraz do gimnastyki korekcyjnej.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA I SPRZĘT GIMNASTYCZNY?

• Robiąc zakupy w naszym sklepie, wyposażysz salę gimnastyczną od A do Z. Oferujemy także szarfy, woreczki do ćwiczeń, linie do przeciągania, ringo oraz hula hop.

• Wiemy, jak duże znaczenie ma solidne wykonanie. Dlatego oferujemy przyrządy gimnastyczne do szkół i klubów sportowych wykonane z solidnych, malowanych proszkowo elementów metalowych, z mocnego drewna i odpornych na uszkodzenie tworzyw sztucznych. To sprzęt, który będzie służyć dzieciom, młodzieży i sportowcom przez długie lata.

Niech sala do ćwiczeń stanie się miejscem, w którym można wszechstronnie rozwijać sprawność fizyczną. Zrób zakupy w naszym sklepie i przygotuj ją do treningów sportowców, młodzieży i pasjonatów gimnastyki.
6PLN 9180PLN