STANOWISKA SĘDZIOWSKIE DO SIATKÓWKI

STANOWISKA SĘDZIOWSKIE DO SIATKÓWKI – NIEZBĘDNE NA TURNIEJACH

Podczas meczu głównymi bohaterami są siatkarze, jednak reżyserem każdej rozgrywki jest sędzia. Do tego, aby mógł on dostrzec każdy aut, przełożenie rąk przez siatkę czy jej dotknięcie przez zawodnika, potrzebny jest mu nie tylko dobry wzrok. Na boisku musi znaleźć się również odpowiednie stanowisko sędziowskie do siatkówki. Taką konstrukcję znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy stanowiska dla sędziów siatkarskich, które łatwo przechować. Ułatwiają one uważne przyglądanie się grze zawodników.

STANOWISKA DLA SĘDZIÓW SIATKARSKICH – JAKIE MODELE ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Kupisz u nas solidne, bezpieczne i łatwe w montażu stanowiska sędziowskie do siatkówki. To modele:

mobilne, czyli z kółkami umożliwiającymi ich łatwiejsze przemieszczanie;

bez kółek, ale z lekkiego i z odpornego na czynniki atmosferyczne aluminium – sprawdzają się one na boiskach przeznaczonych do gry w siatkówkę plażową;

składane – można złożyć je „na płasko”, dlatego nie zajmują wiele miejsca na zapleczu sportowym, a ich przechowywanie nie jest uciążliwe;

z podestami, których wysokość można regulować – aby dopasować daną konstrukcję do wzrostu sędziego;

przeznaczone do wykorzystana podczas turniejów zawodowców.

Oferujemy również osłony na stanowiska sędziowskie. Wyprodukowano je z pianki PE i powleczono tworzywem PVC. Zapobiegają one mocnemu odbijaniu się piłki od metalowej konstrukcji oraz chronią samego sędziego. Osłony na stanowiska sędziowskie to także przestrzeń reklamowa o dużym potencjale.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ OFEROWANE PRZEZ NAS STANOWISKA SĘDZIOWSKIE DO SIATKÓWKI

Zadbaliśmy o to, aby znalazły się u nas konstrukcje, które zamontujesz szybko i bez problemu. Zamówisz u nas stanowiska sędziowskie, które zamocujesz bez użycia narzędzi. Mają one trzy punkty mocowania do słupka, co umożliwia solidne połączenie tych dwóch konstrukcji.

Masz już słupki i siatkę do gry w siatkówkę? Postaw kropkę nad „i” i wyposaż boisko w siatkarskie stanowisko sędziowskie z naszego sklepu!
1338PLN 5099PLN