Metody płatności


W sklepie możesz zapłacić za zamówione produkty na wiele sposobów:

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności- kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

PŁATNOŚĆ Przelewy 24

W Sklepie możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Sklepu, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ
 
W Sklepie akceptujemy karty MasterCard i Visa. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej. Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w Sklepie za pomocą karty płatniczej są zawsze bezpieczne.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

PRZELEW TRADYCYJNY:

Regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu "www.4allsports.pl" Abyśmy mogli zidentyfikować Twoją płatność, wpisz w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego firmy Sport Transfer Sp. z o.o. obsługującej sklep:
Numer konta: 66 1140 2004 0000 3102 7761 9625
Nazwa banku: mBank
IBAN: PL66 1140 2004 0000 3102 7761 9625
BIC: BREXPLPWMBK