SIATKÓWKA PLAŻOWA

AKCESORIA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ – DO ZABAWY POD GOŁYM NIEBEM, TRENINGU I PRZEPROWADZANIA ZAWODOWYCH TURNIEJÓW

Boisko do siatkówki plażowej może cieszyć przez cały sezon wiosenno-letni. Wystarczy kawałek plaży lub miejsce, w którym można usypać piasek, oraz kilka akcesoriów do uprawiania tej ekscytującej dyscypliny sportu. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do stworzenia profesjonalnego boiska do siatkówki plażowej.

Poznaj naszą ofertę, wybierz wysokiej klasy akcesoria i stwórz profesjonalne miejsce do treningów i meczów siatkarskich.

SIATKA I SŁUPKI DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ – ZACZNIJ OD PODSTAW

Znalazłeś odpowiednie miejsce na boisko siatkarskie? Czas na to, aby zająć się jego aranżacją. Kupisz u nas wyłącznie solidne wyposażenie i akcesoria od renomowanych producentów, a w tym:

słupki do siatkówki plażowej – profesjonalne i szkolno-treningowe. Oferujemy akcesoria zgodne z normą FIVB i z mechanizmem umożliwiającym płynną zmianę ustawień wysokości siatki;

siatki do słupków – proponujemy modele, które mogą być wykorzystywane także podczas turniejów. To solidne siatki wykończone żółtą, szeroką taśmą, dzięki której są doskonale widoczne dla graczy.

Zadbaliśmy o to, aby robiąc u nas zakupy, móc wybrać elementy montażowe niezbędne podczas stawiania konstrukcji na boisku. Dlatego oferujemy również tuleje i krzyżaki potrzebne do mocowania słupków w piasku.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ I KOMPLETNIE WYPOSAŻ BOISKO DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Chcesz stworzyć miejsce, w którym będą mogły być przeprowadzane rozgrywki między zawodowcami? Nie zapomnij, aby wybrać w naszym sklepie także:

linie do wyznaczania pola gry – mają one drewniane deski do zakopywania w piasku; dzięki temu linie te pozostają w tym samym miejscu przez cały mecz;

antenki do siatek i grabie do wyrównywania piasku;


Siatkówka plażowa to dobra zabawa, popularny sport i widowisko dla kibiców. Zatroszcz się o odpowiednią oprawę treningów i zawodów – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie.
15PLN 5099PLN