TENIS PLAŻOWY

SPRZĘT DO TENISA PLAŻOWEGO – STWÓRZ NA PLAŻY PROFESJONALNY KORT!

Piasek, siatka, rakiety i jedna piłeczka – to niemal wszystko, czego potrzeba, aby grać w tenisa plażowego. Jeżeli jednak chcesz stworzyć kort z prawdziwego zdarzenia, to nasza oferta powstała właśnie z myślą o Tobie. Znajdziesz u nas wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzania turniejów i do rekreacyjnej gry.

Skorzystaj z naszej oferty, jeżeli chcesz wybrać sprzęt, który będzie inwestycją na długie lata. Oferujemy akcesoria do tenisa plażowego wykonane z solidnych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. To siatki, słupki i o wiele więcej – poznaj bliżej asortyment naszego sklepu, zrób u nas zakupy, a kort na piasku będzie profesjonalny i doskonale przystosowany do gry.

JAKI SPRZĘT DO TENISA PLAŻOWEGO ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE?

Odbijanie piłeczki na plaży to doskonała forma wakacyjnego relaksu, ale niektórzy biorą udział również w poważniejszych rozgrywkach. Oferujemy akcesoria do tenisa plażowego, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Znajdziesz u nas wysokiej klasy:

słupki z profili aluminiowych – mają one specjalny mechanizm, za pomocą którego można sprawnie wyregulować napięcie siatki, tak by była perfekcyjnie przygotowana do gry;

siatki wykonane z włókien polipropylenu o optymalnym splocie – oferujemy też modele obszyte specjalną taśmą w wyrazistym kolorze – idealne do rozgrywek turniejowych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AKCESORIA DO GRY W TENISA PLAŻOWEGO Z NASZEJ OFERTY?

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów:

• dostarczamy jedynie sprzęt od godnych zaufania marek – dlatego będzie on cieszył tenisistów przez wiele sezonów. Znajdziesz u nas m.in. słupki dodatkowo wzmocnione specjalnym ożebrowaniem;

• poszerzyliśmy naszą ofertę o praktyczne gadżety, które przydają się podczas rozgrywek na plaży. Kupisz u nas grabie z pługiem służące do wyrównywania piasku. Oprócz tego oferujemy wykonane z pianki oraz pokryte odpornym na rozerwanie materiałem PVC osłony na słupki. W naszej ofercie znajdują się też linie niezbędne do wyznaczania pola gry.

Wiemy, czego potrzeba do stworzenia kortu na piasku – nie zwlekaj i już teraz zrób zakupy w naszym sklepie!
36PLN 3550PLN