AKCESORIA TRENINGOWE DO SIATKÓWKI

SPRZĘT DO GRY I AKCESORIA TRENINGOWE DO SIATKÓWKI

Bloki, ataki, mocne zagrywki i długie wymiany piłek – za to kocha się siatkówkę. Aby móc grać zacięte mecze, rywalizować i przygotowywać się do zawodów, potrzebne jest boisko i przestrzeń treningów. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do siatkówki, które przydadzą się sportowcom podczas doskonalenia swoich umiejętności i które są niezbędne w czasie gry.

Sprawdź, co mamy do zaoferowania, już teraz zaplanuj przestrzeń treningową oraz zacznij tworzyć profesjonalne boisko siatkarskie!

JAKIE AKCESORIA DO PIŁKI SIATKOWEJ ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE?

Kupisz u nas:

słupki do siatkówki – przenośne, aluminiowe, treningowe i profesjonalne. Umożliwiają one łatwą regulację wysokości siatki i jej naciągu;

siatki – przeznaczone do treningów i takie do wykorzystania podczas turniejów;

akcesoria niezbędne podczas profesjonalnych rozgrywek – oferujemy m.in. antenki (jedno i dwuczęściowe) oraz aluminiowy przymiar do pomiaru wysokości siatki.

AKCESORIA DO SIATKÓWKI POTRZEBNE NA SALI TRENINGOWEJ

Znajdziesz u nas sprzęty, które umożliwiają szlifowanie umiejętności siatkarskich. Oferujemy także akcesoria do doskonalenia szybkości, koordynacji ruchów i zwinności. Korzystając z naszej oferty, możesz wyposażyć salę treningową w:

atrapy bloku i chwytaki – to gadżety niezbędne do nauki zachowania się na boisku w czasie meczu;

tablicę mierzącą skok dosiężny zawodnika – pomaga ocenić możliwości sportowca i jego postępy na przestrzeni treningów;

drabinki, pachołki, koła koordynacyjne i płotki treningowe – są one potrzebne do treningu ogólnosprawnościowego siatkarza.

Kupisz u nas akcesoria siatkarskie, które będą doskonale służyć przez długie lata i wielu pokoleniom siatkarzy. To solidne konstrukcje, siatki i słupki spełniające turniejowe normy oraz sprzęt do ćwiczeń. Zrób u nas zakupy, a już wkrótce stworzysz doskonałe miejsce do treningów lub profesjonalnie przygotowane boisko siatkarskie!
16PLN 11934PLN