SPRZĘT OGÓLNOROZWOJOWY - RADOSNA SZKOŁA

SPRZĘT DO ĆWICZEŃ OGÓLNOROZWOJOWYCH DLA DZIECI – MOC FRAJDY I ZDROWEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ!

Sport to zdrowie, dlatego dobre nawyki dotyczące aktywności fizycznej trzeba wyrabiać od najmłodszych lat. By skutecznie zachęcić dzieci i młodzież do ćwiczeń, warto się postarać oraz zapewnić im ciekawe, fascynujące miejsce do treningów. Zrobisz to, wybierając oferowany przez nas sportowy sprzęt ogólnorozwojowy dla dzieci. Dzięki niemu każdy młody człowiek da się przekonać, że sport to przede wszystkim świetna zabawa!

SPRZĘT GIMNASTYCZNY DLA DZIECI – OGÓLNOROZWOJOWY, POMYSŁOWO ZAPROJEKTOWANY I BEZPIECZNY

Każde dziecko może stać się małym sportowcem, ćwiczyć chętniej i z radością doskonalić swoją sprawność fizyczną. Wystarczy do tego zaangażowanie dorosłych oraz ogólnorozwojowy sprzęt gimnastyczny zaprojektowany z myślą o oczekiwaniach i potrzebach młodego człowieka. To u nas kupisz:

drabinki gimnastyczne w wielu wariantach – to przyrządy, z którymi nie ma nudy! Oferujemy drabinki półokrągłe, których pokonywanie będzie fascynującym wyzwaniem. Znajdziesz u nas również modele wielofunkcyjne – takie, na których można zamontować obręcze, a nawet zjeżdżalnię;

• przyrządy gimnastyczne, z których można stworzyć wyjątkowy tor przeszkód – są to np. belki do balansowania oraz bujaki do ławek;

• proste, ale uwielbiane przez dzieci przyrządy – drabiny schodowe, liny do wspinania oraz huśtawki-trapezy z rączkami.

SPRZĘT DO ĆWICZEŃ OGÓLNOROZWOJOWYCH DO SZKÓŁ I NIE TYLKO

Oferujemy przyrządy, które sprawdzą się na salach do gimnastyki korekcyjnej, a nawet w takich, w których przeprowadza się rehabilitację ruchową. To sprzęt idealny dla uczniów szkół podstawowych oraz do dziecięcych klubów sportowych.

Oferujemy wyłącznie przyrządy do ćwiczeń wykonane z wysokogatunkowych materiałów – mocnego drewna, wytrzymałych tworzyw sztucznych i solidnych metali. To inwestycja na długie lata w zdrowie oraz dobrą kondycję młodych ludzi. Nie pozwól, aby na sali sportowej dla najmłodszych zabrakło sprzętu do ćwiczeń ogólnorozwojowych dla dzieci.
385PLN 614PLN