Dostawa


SKLEP OFERUJE DARMOWĄ DOSTAWĘ PRZY JEDNORAZOWYM ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 500.00 PLN BRUTTO. 


*Uwaga : Darmowa dostawa nie dotyczy towarów gabarytowych oraz powyżej wagi 50 kg

DOSTAWA

Dostawa produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej lub Klient samodzielnie zorganizuje transport bądź dokona odbioru osobistego.

Koszty dostawy produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie) są wskazywane Klientowi w trakcie składania zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową sprzedaży, a także na stronie internetowej Sklepu ”www.4allsports.pl" w Regulaminie. Koszt dostawy zależny jest od wybranego przy składaniu zamówieniu sposobu dostawy. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia. Sklep informuje, że w przypadku, gdy nie można z góry ustalić wysokości opłat za dostawę towaru (np. przesyłki wielkogabarytowe) również istnieje obowiązek uiszczenia tego rodzaju opłat, które wówczas zostaną określone indywidualnie i szacowane są na kwotę nie wyższą, niż 1000 PLN.

Zamówione przez Klienta produkty dostarczane są na adres wskazany w formularzu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku towarów wielkogabarytowych możliwa jest również dostawa transportem własnym Sprzedawcy. Wyboru sposobu dostawy dokonuje Klient wypełniając formularz zamówienia.

Dostawy towarów zamawianych za pośrednictwem Sklepu są realizowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 28 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta.

Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien, w miarę możliwości, sprawdzić w obecności dostawcy stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki podczas przewozu zalecana jest, w miarę możliwości, odmowa odbioru przesyłki przez Klienta bądź spisanie w obecności dostawcy protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, co znacznie ułatwi ewentualne postępowanie reklamacyjne.

SPOSOBY DOSTAWY:

Dostawa kurierem

Kurier UPS  lub DPD dostarcza przesyłki w godzinach od 9.00 do 19.00. Kurier podejmuje jedną próbę dostarczenia paczki, a w sytuacji, w której nie zastanie odbiorcy paczki pod podanym adresem, zostawi awizo z informacją o miejscu pozostawienia przesyłki.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówień możliwy jest w magazynie firmy:
Sport Transfer Sp. z o.o.
Jawornik 564
32-400 Myślenice

Po skompletowaniu zamówienia, powiadomimy Cię o tym przez wiadomość e-mail. Zamówienie oczekiwać będzie na odbiór w godzinach od 8.00 do 16.00 przez okres 2 tygodni.

Dostawa w sobotę

W pilnych przypadkach możliwa jest wysyłka paczki z doręczeniem w sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Koszt dostawy w sobotę jest ustalany indywidualnie.

Transport 4allsports

Dla przesyłek gabarytowych transport realizowany jest przez Sprzedawcę. Koszty i termin dostawy są ustalane indywidualnie z klientem.