TABLICE WYNIKÓW SPORTOWYCH

TABLICE WYNIKÓW SPORTOWYCH – NIEZBĘDNE W TWOIM KLUBIE

Organizujesz w swoim klubie turnieje tenisowe? Potrzebujesz więc profesjonalnych tablic, na których kibice będą na bieżąco widzieli, jaki jest wynik meczu. Modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się:

trwałością i solidnym wykonaniem, dzięki którym posłużą ci przy wielu okazjach,

• kolorystyką, która ułatwia dostrzeżenie wyniku nawet z dalszej odległości,

estetycznym designem, który świadczy o tym, że dla organizatorów imprezy sportowej ważne są najmniejsze detale związane z wydarzeniem.

Tablice do tenisa, które u nas znajdziesz, są przeznaczone do zawieszenia na stanowisko sędziowskie. Są lekkie i poręczne, mają również miejsce na wpisanie nazwiska zawodnika. Jeśli chcesz pokazać się z profesjonalnej strony jako organizator turnieju czy rozgrywek, nie możesz zapomnieć o tablicy, na które kibice będą mogli sprawdzać wynik meczu.

DLACZEGO POTRZEBUJESZ TABLIC WYNIKÓW SPORTOWYCH W SWOIM KLUBIE?

Każdy kibic wie, że śledzenie na bieżąco wyniku meczu to najbardziej emocjonująca część wydarzenia. Nie zawsze uda się usłyszeć to, co mówi sędzia, a czasem akcja rozgrywa się tak szybko, że nie sposób dostrzec, jak zmienił się wynik. Wszystko ułatwia tablica wyników sportowych, na której wyraźnie widać, która drużyna prowadzi albo który zawodnik wygrywa.

Tablice, na których widać wynik meczu:

• podnoszą prestiż turnieju,

• świadczą o profesjonalizmie organizatorów wydarzenia,

• są funkcjonalne – pozwalają kibicom śledzić przebieg rozgrywki,

• mają miejsce na wpisanie nazwiska zawodnika, dzięki czemu kibicom łatwiej jest zidentyfikować gracza.

Chcesz wyposażyć swój klub, salę gimnastyczną, halę sportową czy kort w najwyższej jakości tablice do prezentowania wyników? Zapoznaj się z nasza ofertą i zamów swój sprzęt już dziś!
895PLN 1010PLN