PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA – WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO GRY!

Znasz już wymiary boiska do piłki nożnej plażowej i zasady gry? To do dzieła! Mamy dla Ciebie najlepsze akcesoria, które są niezbędne do uprawiania tego sportu. Bramki, siatki, linie oraz pozostałe sportowe gadżety wykonano z solidnych materiałów, aby mogły jak najdłużej cieszyć zawodników mimo zaciekłych rozgrywek. Sprawdź naszą ofertę!

BRAMKA DO PIŁKI NOŻNEJ PLAŻOWEJ, OD KTÓREJ WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA!

Uderzenia piłki, kopnięcia i trudne warunki atmosferyczne – to wszystko musi przetrwać bramka do beach soccer. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do gry, które mimo intensywnego użytkowania i to pod gołym niebem przez długie lata pozostaną w doskonałym stanie. Oferujemy:

bramki do piłki nożnej plażowej z aluminiowych, wzmocnionych profili, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są one malowane proszkowo, tak aby pozostawały zarówno w nienagannym stanie technicznym, jak i wizualnym;

profesjonalne siatki na bramkę do piłki nożnej plażowej – wykonane z mocnego włókna o grubym splocie i o odpowiednio dużych oczkach.

Oferowaną przez nas bramkę łatwo i sprawnie przytwierdzisz do podłoża oraz bez problemu ją zdemontujesz – szybko przygotujesz miejsce do rozgrywania ekscytujących meczów.

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA – AKCESORIA DLA ZAWODOWCÓW I NIE TYLKO

Przygotuj się na organizację profesjonalnego turnieju lub spraw frajdę swojej drużynie oraz zawodnikom swojego klubu. Niech każdy mecz będzie rozgrywany zgodnie z zasadami gry i w jak najlepszych warunkach. Pomogą Ci w tym oferowane przez nas:

chorągiewki przegubowe – do oznaczania narożników boiska piłkarskiego;

deski, grabie lub grabie z pługiem do wyrównywania piasku – niezbędne, aby boisko było perfekcyjnie przygotowane do gry.

Beach soccer to dla Ciebie relaks w formie aktywności fizycznej? A może prowadzisz zawodową drużynę piłkarską? Zrób zakupy w naszym sklepie, ciesz się sportem i niech boisko do piłki nożnej plażowej będzie w każdym detalu doskonale przygotowane do gry.
1PLN 16700PLN