SQUASH

SQUASH – WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, BY WYPOSAŻYĆ KORT

Squash to bardzo popularny sport, który może być alternatywą dla tenisa albo ciekawym przerywnikiem między treningami na tenisowym korcie. Jest także świetną rozrywką i formą spędzania wolnego czasu. To sport wymagający kondycji i refleksu, który jednak naprawdę łatwo jest opanować.

Aby grać, zawodnik potrzebuje rakiety, wygodnego stroju i oczywiście odpowiednio wyposażonej przestrzeni do grania. Chcesz stworzyć takie miejsce? U nas kupisz wszystko, co potrzebne, aby otworzyć profesjonalny kort.

CZEGO POTRZEBUJESZ, BY STWORZYĆ PROFESJONALNY KORT DO SQUASHA?

Profesjonalny kort do squasha powinien mieć odpowiednią wielkość, by zawodnicy mieli przestrzeń do biegania i swobodnego poruszania rakietami. Do wyposażenia kortu do squasha, potrzebne są również między innymi:

siatki osłonowe – służące do odgrodzenia wolnej przestrzeni w miejscu, gdzie kończy się ścianka działowa boiska,

haczyki do mocowania siatki – niezbędne do zamocowania siatki do profilu,

profile do mocowania haczyków – pozwalające na bezproblemowy montaż siatki do dowolnego słupa metalowego.

WYPOSAŻENIE KORTU DO SQUASHA – POSTAW NA NIEZAWODNY SPRZĘT

Sprzęt, który znajdziesz w naszym sklepie, jest bezpieczny, niezawodny i trwały. Dzięki temu przy jego pomocy możesz wyposażyć profesjonalną przestrzeń nie tylko dla amatorów squasha, ale i zaawansowanych graczy!

Czym wyróżniają się nasze sprzęty?

• Siatki do squasha są bezwęzłowe i wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu nie rwą się nawet po wielu zaciętych rozgrywkach.

• Haczyki wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu nie łamią się i nie kruszą.

• Profile wykonane są z wytrzymałego i lekkiego aluminium, które cechuje również odporność na rdzewienie.

Chcesz wyposażyć kort w sprzęt, który posłuży długi czas i wciąż będzie świetnie wyglądał? Wybierz nasze sprzęty i zapewnij swoim zawodnikom najlepsze sportowe doznania!
1PLN 49PLN