LEKKOATLETYKA

CHCESZ ĆWICZYĆ LEKKOATLETYKĘ? U NAS KUPISZ POTRZEBNY SPRZĘT!

Uwielbiasz biegać na krótkie, średnie albo długie dystanse? A może zaczynasz swoją sportową przygodę z bieganiem przez płotki albo skokiem w dal? Osiągnięcie zadowalających wyników, bicie kolejnych rekordów i nabywanie świetnej techniki wymagają lat ciężkiej pracy, zaangażowania i poświęcenia. Niektóre dyscypliny można zacząć uprawiać „z marszu”, bez sprzętu – należą do nich chociażby bieganie. Inne, takie jak skok wzwyż czy rzut dyskiem wymagają dodatkowych akcesoriów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby trenować lekkoatletykę, znajdziesz w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą i zamów potrzebny sprzęt już dziś!

DUŻY WYBÓR I DOSKONAŁA JAKOŚĆ SPRZĘTU LEKKOATLETYCZNEGO

Aby spróbować poszczególnych dyscyplin lekkoatletyki, potrzebujesz odpowiedniego wyposażenia. Należą do niego funkcjonalne i wygodne ubrania oraz buty, ale nie tylko! O ile biegacz nie potrzebuje akcesoriów, aby pokonywać kolejne metry, o tyle zawodnik rzucający oszczepem zdecydowanie potrzebuje oszczepu.

Do wyposażenia sali gimnastycznej czy klubu sportowego, w którym ćwiczą lekkoatleci niezbędne są również bezpieczne i niezawodne:

• zeskoki,

• kołderki na zeskok,

• płotki treningowe,

• słupki,

• pałeczki sztafetowe,

• taśmy miernicze.

Proponowany przez nas sprzęt wyróżniają:

dobra jakość,

solidne wykonanie, które przekłada się na trwałość,

bezpieczeństwo.

Z nami wyposażysz szkolną salę gimnastyczną, siłownię i halę sportową. Zadbaj o jakościowy sprzęt dla swoich podopiecznych i patrz jak rosną młode sportowe talenty!
1304PLN 4195PLN