TENIS ZIEMNY

SPRZĘT DO TENISA ZIEMNEGO – DLA FANÓW ODBIJANIA PIŁECZKI I ZAWODOWYCH GRACZY

Robiąc zakupy w naszym sklepie, szybko stworzysz profesjonalny kort tenisowy. Skorzystaj z naszej oferty gdzie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu znajdzie się wysokiej klasy siatka do tenisa, słupki do tenisa i stanowiska sędziowskie. Zadbaj również o detale i wybierz gadżety, które umożliwią sprawne mocowanie sprzętu.

Oferujemy akcesoria tenisowe, które mogą znaleźć się zarówno na boiskach przeznaczonych do rozgrywania turniejów na najwyższym poziomie, jak i na kortach treningowych. Dostarczamy wszystko, co jest niezbędne, aby móc cieszyć z uprawiania tego coraz bardziej modnego sportu. Poznaj bliżej naszą ofertę i przekonaj się, że to u nas kompletnie wyposażysz kort tenisowy.

SPRZĘT DO GRY W TENISA ZIEMNEGO – OTO WSZYSTKIE NIEZBĘDNE AKCESORIA

Chcesz, aby kort był optymalnie dobrze przygotowany do gry? W takim razie zainwestuj w:

zestaw do tenisa ziemnego – dla dorosłych i dla młodzieży – to idealny wybór w przypadku kortów treningowych. Składają się na niego siatka, słupki z mechanizmem naciągowym i belka środkowa. Elementy te tworzą przenośną oraz łatwą w montażu konstrukcję;

akcesoria, za pomocą których samodzielnie stworzysz miejsce do gry – oferujemy wysokiej klasy słupki z płynnie działającym mechanizmem naciągowym i profesjonalne siatki. To sprzęt tenisowy, który spełnia wyśrubowane normy, tak by móc wykorzystywać go podczas profesjonalnych rozgrywek.

Naszą ofertę uzupełniają także siatki oddzielające korty tenisowe oraz niezbędne elementy montażowe.

AKCESORIA DO TENISA ZIEMNEGO – STWORZONE Z MYŚLĄ O WSZYSTKICH KORTACH

Niech kort będzie gotowy do profesjonalnych rozgrywek i turniejów na najwyższym szczeblu – wybierz:

linie do tenisa ziemnego wykonane z profesjonalnego tworzywa PVC;

urządzenie do napinania linii tenisowych – niezbędne, by były one możliwie najlepiej przygotowane do gry;

tablicę, na której będzie widoczny wynik rozgrywki;


Pozwól tenisistom rozgrywać zacięte sety i trenować swoje umiejętności – pomyśl o zakupach w naszym sklepie, by stworzyć miejsce do gry, o którym marzy każdy mistrz rakiety.
18PLN 6700PLN