PIŁKA NOŻNA

SPRZĘT PIŁKARSKI – DO TRENINGÓW, WYPOSAŻANIA BOISK I NIEZBĘDNY DO GRY

Piłka nożna rozpala wyobraźnię oraz jest chętnie trenowana zarówno przez dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Do stworzenia boiska nie potrzeba wiele. Jeżeli jednak ma ono być przystosowane do wymagań zawodowców i profesjonalnych rozgrywek, skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz u nas sprzęt do piłki nożnej, który pozwoli Ci kompleksowo wyposażyć murawę oraz zapewnić wygodne zaplecze treningowe.

By piłkarze mogli trenować w odpowiednich warunkach, potrzebne jest nieco więcej niż siatka i słupki. Robiąc u nas zakupy, wybierzesz wszystko, co jest niezbędne na boisku dla młodzieży, dorosłych i zawodowych graczy. Jest to sprzęt piłkarski z górnej półki – z odpornych na uszkodzenia i warunki atmosferyczne materiałów, praktycznie wykonany i dobrze się prezentujący mimo intensywnej eksploatacji.

SPRZĘT PIŁKARSKI, KTÓRY MUSI ZNALEŹĆ SIĘ NA KAŻDYM BOISKU

Oferujemy:

• różnorodne bramki do piłki nożnej – znajdziesz u nas model zgodne z normą FIFA, mini bramki dla dzieci i konstrukcje zaprojektowane z myślą o rozgrywkach młodzieżowych;

• wytrzymałe siatki stworzone z mocnych włókien o solidnym splocie;• specjalne farby do malowania linii na boisku i wózki ułatwiające ich nanoszenie na murawę.

AKCESORIA TRENINGOWE DO PIŁKI NOŻNEJ – BY ZAWODNICY MOGLI CIĄGLE WCHODZIĆ NA WYŻSZY POZIOM

By ćwiczyć celność, atak i obronę potrzebne są różnorodne akcesoria treningowe. Piłka nożna i jej treningi będą sprawiać jeszcze więcej frajdy i przynosić lepsze efekty, jeżeli na boisku znajdą się:

mury piłkarskie – to imitacje zawodników, za pomocą których można ćwiczyć skuteczny atak;

koła i płotki koordynacyjne służące do doskonalenia zwinności, zwrotności i skoczności;

tablice taktyczne dla trenerów – przydadzą się one podczas opracowywania i przedstawiania zawodnikom strategii gry;

koszulki-znaczniki niezbędne do podziału zawodników na drużyny.

Zainwestuj w zestaw sprzętów i akcesoriów do piłki nożnej, a rozgrywki i treningi będą dawały piłkarzom moc satysfakcji! Poznaj bliżej naszą ofertę.
1PLN 13150PLN