PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA

SPRZĘT DO PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ – DO PROFESJONALNYCH I AMATORSKICH ROZGRYWEK

Co jest potrzebne do uprawiania piłki ręcznej plażowej? Spora ilość piasku i… oferowany przez nas sprzęt piłkarski.

Znajdziesz u nas akcesoria do piłki ręcznej plażowej, które są potrzebne zarówno na rekreacyjnych boiskach aranżowanych na plażach, w ośrodkach wypoczynkowych, jak i do stworzenia warunków do gry dla profesjonalistów.

Oferujemy wysokiej klasy sprzęt, który pomimo upływu czasu ciągle świetnie się prezentuje i pozostaje w doskonałym stanie technicznym. Zakupy u nas to najlepsza inwestycja w sportową frajdę, ekscytującą rywalizację i piłkarskie emocje. Skorzystaj z naszej oferty, aby już wkrótce móc podziwiać boisko do gry z prawdziwego zdarzenia.

AKCESORIA DO PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ NIEZBĘDNE PODCZAS TURNIEJÓW I TRENINGÓW

Spośród oferowanego przez nas sprzętu wybierzesz u nas akcesoria turniejowe, do profesjonalnych rozgrywek oraz na boiska rekreacyjne. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, zainwestujesz w ponadprzeciętnie wytrzymałe i dopracowane w każdym detalu:

bramki – proponujemy konstrukcje, które mają aprobatę Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. W zestawie z bramkami znajdują się tuleje do mocowania ich w piasku;

siatki – dwu lub jednokolorowe i ze wzorem w szachownicę. Możesz wybrać model do profesjonalnych rozgrywek lub taki, który jest idealny na boiska rekreacyjne. Oferowane przez nas siatki są wykonane z solidnego polipropylenu o grubym splocie.

PRAKTYCZNE AKCESORIA DO PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ, ZA POMOCĄ KTÓRYCH ZADBASZ O ODPOWIEDNIE WARUNKI NA BOISKU

Sprzęt do piłki ręcznej plażowej to nie wszystko. Aby grać w komfortowych warunkach, potrzebne są dodatkowe gadżety. To u nas kupisz:

grabie i pług do wyrównywania piasku, które pozwolą zatroszczyć się, aby podłoże do gry miało optymalnie równą powierzchnię;

linie do wyznaczania boiska wykonane z polipropylenu – odporne na warunki atmosferyczne;

siatkę na piłki, którą wykorzystasz zarówno do przechowywania, jak i transportu piłek.

Oto sprzęt, dzięki któremu można czerpać jeszcze więcej satysfakcji z gry w plażową piłkę ręczną. I Ty zainwestuj w te wysokiej klasy akcesoria!
2PLN 10150PLN