PIŁKOCHWYTY

PIŁKOCHWYTY, CZYLI BEZPIECZEŃSTWO I JESZCZE LEPSZE WARUNKI DO GRY

Piłka i wyznaczone linie na boisku to nie wszystko. By było ono jeszcze lepiej przygotowane do treningów i rozgrywania turniejów sportowych, powinny znaleźć się na nim piłkochwyty – siatki zapewniające bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do uprawiania sportu. Znajdziesz je w naszym sklepie. Kupisz tu również wszystkie akcesoria niezbędne do ich montażu. Poznaj naszą ofertę oraz produkty z solidnych materiałów, stworzone z myślą o wykorzystywaniu podczas zawodów, w halach i na szkolnych salach gimnastycznych.

PIŁKOCHWYTY – SIATKI NIEZBĘDNE NA OBIEKTACH SPORTOWYCH

Zamontuj jeden z piłkochwytów z naszej oferty, a sala czy boisko pod gołym niebem:

• będą zapewniać bezpieczeństwo na trybunach i osobom nieuczestniczącym w grze – piłkochwyty na obiekty sportowe są projektowane tak, aby chroniły przed wypadnięciem poza pole gry piłki do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, a nawet dysku;

• zapewnią lepszą organizację gry – szukanie piłki, która znajdzie się poza boiskiem, zajmuje sporo czasu i jest uciążliwe. O takiej sytuacji nie może być mowy podczas rozgrywek zawodowców. Dlatego montaż piłkochwytu to w wielu sytuacjach konieczność.

JAKIE PIŁKOŁAPY ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

Naszym klientom proponujemy:

siatki osłonowe o różnej wielkości oczek – znajdziesz u nas modele piłkochwytów z oczkami o wymiarach od 12x12 cm do nawet 2x2 cm.

• piłkołapy bezwęzłowe;


• siatki osłonowe z włókien polipropylenu – jest to mocne, odporne na uszkodzenia tworzywo sztuczne. Wykonane z niego piłkołapy skutecznie zatrzymują piłki i dyski – nie rozrywają się nawet pod wpływem wyjątkowo mocnego uderzenia.

Solidnie zamontowana i wytrzymała siatka osłonowa na boisko to podstawa, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie meczów (zwłaszcza osobom postronnym). To także ułatwienie dla organizatorów rozgrywek, obsługi technicznej i trenerów. Nie pozwól, aby na obiekcie sportowym zabrakło praktycznego i wysokiej jakości piłkochwytu – wybierz go z naszej oferty.
2PLN 999PLN