SIATKI OSŁONOWE I KOTARY GRODZĄCE

SIATKI OSŁONOWE I KOTARY GRODZĄCE – BY SALA DO ĆWICZEŃ BYŁA NOWOCZESNA I FUNKCJONALNA

Przestrzeń hali sportowej i szkolnej sali gimnastycznej można zaaranżować na wiele sposobów. Można też skutecznie chronić ich ściany przed zniszczeniem, a kibiców na trybunach przed uderzeniem piłką. Potrzebne są do tego zarówno siatki osłonowe, jak i kotary grodzące. Kupisz je u nas – proponujemy jedynie produkty renomowanych marek, aby inwestycja w salę przynosiła korzyści przez długie lata. Sprawdź naszą ofertę, zadbaj o obiekt sportowy oraz zorganizuj go pod kątem specyfiki turniejów i treningów.

SIATKI OSŁONOWE – NA SALE GIMNASTYCZNE, HALE I KORTY TENISOWE

Siatka osłonowa sprawdzi się zarówno na obiekcie pod gołym niebem, jak i na hali sportowej. Montuje się ją około 1 metra od ściany. Zabezpiecza ona przestrzeń narażoną na uderzenia piłek, krążków czy dysków. Siatki osłonowe z naszego sklepu:

• zapewniają ochronę ścian przed odpryskiwaniem farby i pękaniem tynku po kontakcie z rozpędzonymi piłkami;

• są barierą zapobiegającą uszkodzeniu sprzętu znajdującego się poza boiskiem;

zatrzymują piłki – przed wypadnięciem poza teren gry – i chronią publiczność na trybunach.

KOTARY GRODZĄCE NA SALE GIMNASTYCZNE – DO MNIEJSZYCH I WIĘKSZYCH OBIEKTÓW SPORTOWYCH

Duża hala może być miejscem, w którym odbywa się kilka treningów jednocześnie. By tak się stało, wystarczy zamontować tam kotary grodzące. Tak jak siatki osłonowe powstają one z wysokiej klasy włókien polipropylenowych. Mają bezwęzłowy splot, różne kolory i oczka o wymiarach 10x10 cm, 4,5x4,5 cm, 3x3 cm, a nawet 2x2 cm. Oferujemy również elementy montażowe. Są to haczyki PP i nylonowe karabińczyki – za ich pomocą można sprawnie przesuwać po stalowych linkach siatki i kotary grodzące.

Odpowiednio wyposażona sala sportowa jest zarówno bezpieczna, jak i funkcjonalna. Potrzebne są do tego m.in. solidne, praktyczne kotary grodzące i siatki osłonowe sprawdzające się również jako piłkołapy. Znajdziesz je w naszym sklepie – i to w atrakcyjnych cenach.
2PLN 49PLN