SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWESŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWESŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWESŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE - ALUMINIOWE
Cena:
2445,00PLN
Ilość: para
Producent:
Jednostka miary:para
:

SŁUPKI DO SIATKÓWKI SZKOLNO - TRENINGOWE – ALUMINIOWE – DO SAL TRENINGOWYCH I NIE TYLKO

Stwórz doskonałe miejsce do ćwiczeń dla młodych sportowców. Słupki do siatkówki szkolno-treningowe to solidne profile z aluminium, które możesz wykorzystać zarówno do mocowania siatki do siatkówki, jak i takiej do gry w badmintona. Mają rozmiar 75 x 116 mm, owalny kształt i są przeznaczone do montowania w tulejach.

ŁATWE MOCOWANIE I REGULACJA

We wnętrzu tych słupków znajdują się mechanizmy – naciągowy śrubowy i przesuwny z zastosowaniem mimośrodu – umożliwiające łatwe wyregulowanie siatki i płynne ustawienia jej pożądanej wysokości. Natomiast na zewnątrz każdego z profilu znajduje się 5 punktów montażowych. Są one niezbędne do solidnego przymocowania siatki do słupków.

Ten sprzęt siatkarski powstał z myślą o treningach młodzieży i szkolnych salach gimnastycznych. Wykorzystaj go, aby zapewniać adeptom siatkarstwa i gry w badmintona jeszcze lepsze warunki do szlifowania swoich umiejętności.Cechy:

- wykonane z profili aluminiowych, owalnych 75 x 116 mm wzmocnionych, mocowane w tulejach

- mechanizm naciągowy śrubowy, przesuwny z zastosowaniem mimośrodu, ułatwiającego ustawienie i zablokowanie naciągu siatki w określonym położeniu poprzez zaciśnięcie blokady

- pięć punktów mocowania siatki do naciągu na każdym słupku

- płynna regulacja wysokości siatki

- wielofunkcyjne: siatkówka, badminton

Kolor:

srebrny

Materiał:

aluminium, stal

Waga:

23 kg

PODOBNE DO

PASUJĄCE DO

Kupujący ten produkt kupili także: