TORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przódTORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przódTORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przód
TORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przód
TORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przód
TORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA - przód
Rozmiar/kolor:
Już od:
209,00PLN
Ilość: szt
Producent:
Jednostka miary:szt.
Udostępnij:

TORBA NA RAMIĘ PREMIUM KEMPA

Wizyta na siłowni lub basenie nierozerwalnie wiąże się z potrzebą zabrania ze sobą stroju do ćwiczeń, zapasu wody i innych niezbędnych przedmiotów. Torba na ramię Premium Kempa to idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Torba sportowa na ramię Kempa posiada dużą główną przegrodę, dzięki czemu bez problemu zmieści się do niej liczne wyposażenie jak strój, ręcznik czy buty sportowe. Z powodzeniem można w niej przenosić nie tylko akcesoria sportowe, ale dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się również do przenoszenia rzeczy do pracy, szkoły czy na studia. Torba posiada regulowane ramiączko, które bez trudu można dostosować do wzrostu i stylu noszącego, co znacząco ułatwia komfortowe noszenie torby. Wzmocniona wewnętrzna przegroda na zamek dodatkowo utwardza konstrukcję torby, przez co nie będzie zaginać się np. w ciasnej szafce, a jej kształt pod wpływem ciężaru pozostanie niezmieniony.

WYMIARY TORBY

Kempa Torba naramienna Premium stworzona jest w 50,5% z brezentu, a w 49,5% z poliestru. Wymiary torby to 37 x 30 x 13, a jej pojemność to aż 15L. Rozmiar torby i materiały użyte do jej produkcji czynią z niej idealnego towarzysza i nieodłączny element każdej wizyty na siłowni. Prezentowana torba sportowa na ramię ma kolor czarny i z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.


Cechy:

- duża główna przegroda

- wzmocniona wewnętrzna przegroda na zamek

- wysokiej jakości nadruki

- regulowane ramiączko

- nakładka, która może być nasunięta ponad uchwytem

Kolor:

czarny

Materiał:

50,5% brezent, 49,5% poliester

Rozmiar:

Wymiary Pojemność
37 x 30 x 13 cm 15 L